Yhteystiedot

Yhteystiedot

Alla yhteystietomme. Voit ottaa meihin yhteyttä myös Facebookin kautta.

Henkilöstön tiedot

Ohjelmamyynti:

Arto Nuotio
+358 (0)44 981 9771
arto.nuotio@gramofoni.fi

Juha Saarela
+358 (0)400 474 974
juha.saarela@gramofoni.fi

Kari Teräväinen

+358 (0)400 843 994
kari.teravainen@gramofoni.fi

Krista Westerlund – Myynti & Tapahtumatuotanto

+358(0)40 513 6162
krista.westerlund@gramofoni.fi

Ohjelmamyynti, Äänimainonta:

Toni Nuotio – Toimitusjohtaja
+358 (0)40 544 9051
toni.nuotio@gramofoni.fi

Taija Nuotio (Markkinointipäällikkö)
+358 (0)50 362 7667
taija.nuotio@gramofoni.fi

Titta Holanne (AD)
+358 (0)40 5401 704
titta.holanne@gramofoni.fi

Tea Nurmi (Projektivastaava)
+358 (0)44 7843 225
tea.nurmi@gramofoni.fi

Kristiina Heikkilä (Tapahtumatuotanto)
+358 (0)44 7843 224
kristiina.heikkila@gramofoni.fi

Sari Poola (Taloushallinto)
+358 (0)40 3577 504
sari.poola@gramofoni.fi

Ohjelmatoimisto:
+358 (0)44 980 6089

Posti- ja käyntiosoite

Postiosoite Turussa:
Gramofoni Oy
Rieskalähteentie 70
20300 Turku

Postiosoite Helsingissä:

Mannerheimintie 113

00280 Helsinki

 

Y-tunnus 1080342-1

Käyntiosoite
Gramofoni Oy
Rieskalähteentie 70
20300 Turku

Laskutus
Lataa laskutustiedot tästä (.pdf) »

Lähetä palautetta / viesti Gramofonille

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Viesti

close
Tarjouspyyntö